Škola písničkou

Řekli o nás

ZŠ PRAHA - PETROVICE 8. 2. 2014

„Škola písničkou“ byla úžasná…

Žáci a žákyně Základní školy Praha-Petrovice dostali hudební pořad „Škola písničkou“ jako dárek k pololetnímu vysvědčení od svých učitelů, učitelek a ředitele školy. Naštěstí ale nezpíval ředitel školy. Písničky zazněly v podání bezvadné zpěvačky Kristýny Peterkové, zpěváka a hudebního skladatele Karla Maříka a jejich doprovodné skupiny. Celý koncert se moc a moc líbil nejen dětem, ty byly nadšené, ale i všem přítomným pedagogům. Hned od začátku koncertu panovala v sále Domu občanské vybavenosti, Edisonova 429, Praha 10-Petrovice, kde se koncert konal, báječná a milá atmosféra, nechyběl humor, bezprostřední a velmi vstřícná odezva zpěvačky i zpěváka na reakce dětských posluchačů. Myslím, že všechny děti se cítily báječně a uvolněně, radostně, i když ne úplně intonačně dokonale, zpívaly refrény společně s Kristýnou Peterkovou a Karlem Maříkem. Dokonalý hudební zážitek je ale určitě i zásluha doprovodné skupiny, klávesové nástroje, sólová kytara, basa i špičkové bicí a zejména excelentní výkon při hře na dechové nástroje byl opravdu hodný obdivu.
Moc si přejeme „Školu písničkou II“.
Mgr. Petr Zeman, ředitel Základní školy Praha-Petrovice


IVANA GOTTOVÁ - patronka koncertu Škola písničkou v Lucerně 26. 6. 2013

„S Kristýnkou a s Kájou jsme pár let přátelé, vídáme se i v soukromí.
Jejich album už mám doma dlouho a měla jsem dostatek času si ho s dcerami naposlouchat, takže ho známe zpaměti. Hraje u nás od rána do večera, dobře ho zná i manžel.“
Ivana Gottová, patronka koncertu Škola písničkou v Lucerně


ZŠ a MŠ Zdíkov 9. 6. 2013

Máte oba blízko k dětským duším. Dokážete děti zaujmout a nasměrovat tam, kam je potřeba. Oba děláte mnoho pro popularizaci výuky hudební výchovy na školách. Co lepšího můžete nabídnout dětem, než živé vystoupení s písničkami, ke kterým mají děti blízko. Děti rády zpívají nabídnuté písničky, texty jsou jednoduché, příjemné, pro děti poučné i zábavné. Pracovní listy jsou výbornou pomůckou, prostřednictvím které lze na děti výchovně působit. Konečně je tu profesionální a odborně promyšlený projekt s dlouhodobým výchovným využitím.
Jen tak dál.
S pozdravem
Mgr.Hana Paulíková - učitelka Hv
Mgr.Václav Kyznar - ředitel ZŠ a MŠ Zdíkov


ZŠ Cheb 8. 6. 2013

Vaše práce s dětmi během koncertu je hodná obdivu, umíte krásně navázat kontakt, děti stále chválíte a povzbuzujete a navíc krásně vypadáte. S vaším kolegou se prima doplňujete, on je ten komik, kterého děti tak potřebují…Děti jste dokonale zapojili, bylo vidět, že si koncert užívají. Výběr písniček rovněž vidím jako velmi zdařilý, byly tam všechny ,,pecky", naše oblíbené Sluníčko a hit Seznamka. Tajně jsem si přála, abyste písničku Seznamka zařadili nakonec - stalo se a byl to krásný závěr.
V každém případě ještě jednou moc děkujeme a doufám, že se ještě uvidíme.
Za děti ze 4.ZŠ v Chebu zdraví Dana Žemličková


ZŠ Košetice 7. 6. 2013

Dobrý den,
Váš projekt se nám velmi líbí, děti i učitelé jsou nadšeni a Vaše materiály budeme v hodinách využívat i nadále. Také koncert byl na skvělé úrovni. Poslední dobou máme obavy pozvat do školy některé hudebníky, protože kvalita vystoupení klesá. Po Vašem vystoupení se děti ptaly, kdy zase přijedete. :-)) Myslím, že toto hovoří za vše.
Ještě jednou děkujeme, těšíme se na další spolupráci,
Za pedagogický sbor a žáky ZŠ
Bohumila Kobrlová (zástupce ředitele).
ZŠ Košetice